x
x

Dla mężczyzn od 1,90m wzrostu

Krawaty w długich rozmiarach

Dowiedz się więcej

KRAWATY W DŁUGICH ROZMIARACH

Krawat jest spójną częścią stylizacji i po prostu należy do koszuli biznesowej. Dlatego nie można o nim zapomnieć. Ponieważ dopiero z krawatem stylizacja do biura zyskuje swój ostateczny charakter i jest perfekcyjnie dopracowana. Nie na darmo mówi się, że krawat jest wizytówką każdego biznesmena. Jest to modny, męski dodatek i obecnie mało kto z niego rezygnuje. Krawat posiada wiele interesujących aspektów – liczne kolory, interesujące wzory oraz szykowny desenie. Jest prawie niemożliwym, aby wyliczyć cały asortyment, jest po prostu za duży.

WŁAŚCIWA DŁUGOŚĆ KRAWATA

Krawat może być często noszony i zawdzięcza to swojej różnorodności. To, o czym się często zapomina i co jest bardzo istotne to odpowiednia długość krawata. Krawat nie może być za krótki i wielu mężczyzn o tym zapomina. Do modnego faux pas zalicza się krawat kończący się na wysokości pępka. Oto rozwiązanie: zapewnić sobie krawat w rozmiarze ekstra długim. Te krawaty dostępne są, w przeciwieństwie do normalnych rozmiarów, w rozmiarach długich. Ekstra długi krawat ma długość około 160 cm. Umożliwia to wysokim mężczyznom noszenie modnych krawatów w odpowiedniej dla nich długości. Ta specjalna długość ułatwia zakupy krawata przede wszystkim wysokim mężczyznom. Krawaty i koszule stanowią nierozłączny duet. W końcu krawat, który jest bogato zdobiony dodaje koszuli tego wyjątkowego czegoś. Dla wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby urozmaicić swoją garderobę, ale brakuje im pomysłu, mamy wartościowe wskazówki w temacie krawatów, oraz jak wiązać krawat.

Jak wiązać węzeł typu Windsor w przypadku ekstra długich krawatów?

Sposób, w jaki ostatecznie zawiązany będzie krawat pozostaje kwestią stylu. Istnieją rozmaite węzły, a najbardziej znanymi są prosty Windsor oraz podwójny Windsor. Ale wybór wiązać krawatów jest naprawdę ogromny. Też masz zawsze kłopot z węzłem windsorskim? Żaden problem. Wystarczy kliknąć tutaj: www.hirmer-grosse-groessen.de/Krawattenknoten/ i zobacz, jakie może to być łatwe. Z naszym przewodnikiem opanujesz wiązanie krawata we śnie.

Szukasz pasującego krawatu o ekstra długości? W sklepie internetowym Hirmer DUŻE ROZMIARY znajdziesz ogromną ofertę z niezwykłym bogactwem krawatów, pasujących do Twojego wzrostu i wymiarów. Odkryj różnorodność i możliwości, jakie dają zakupy online. Niezależnie od tego, która jest godzina i dzień tygodnia: w Hirmer DUŻE ROZMIARY zawsze możesz kupować ile dusza zapragnie.