x
x

Dla mężczyzn od 1,90m wzrostu

Paski / Szelki w długich rozmiarach

Dowiedz się więcej

ASKI I SZELKI W DUŻYCH I DŁUGICH ROZMIARACH

Wcześniej pasek wykorzystywany był jedynie do celów czysto funkcjonalnych, ale teraz pasek jest jednym z najmodniejszych i najbardziej trendy dodatków w świecie mody. Są one dostępne w różnych odmianach i materiałach. Od typowego paska skórzanego aż do materiałów takich jak jedwab lub bawełna. Niezależnie od tego, czy z dużą metalową klamrą, złotą klamrą, różnymi wyrafinowanymi detalami, czy klasycznie prosty – paski dostępne są we wszystkich możliwych odmianach. Tylko, dlatego, że są dostępne w wielu kolorach i wzorach, idealnie nadają się do podkreślenia stroju. Pasek w odpowiednim kolorze wygląda świetnie i jest kropką na i każdej stylizacji. Dobrany we właściwym kolorze, pasek jest wisienką na torcie i udoskonala wygląd.

DŁUGIE ROZMIARY PASKÓW

Problem pojawia się tylko wtedy, gdy pasek jest po prostu zbyt krótki. To problem, który zna wielu mężczyzn, prawda? Ale nie musi tak być. Ponieważ z paskiem w długich rozmiarach nie może się nie udać. Pasek o długiej długości nadaje się zarówno dla mężczyzn szerszych w obwodzie, jak i dla wysokich mężczyzn. W naszym sklepie internetowym Hirmer DUŻE ROZMIARY znajdziesz różne paski w długich rozmiarach. Oferujemy długości pasków od 95, 100, 105, 110, 115, 120, 125, 130, 135, 140, 145, 150 do 160. Nasz duży asortyment obejmuje nie tylko modne paski, ale także szelki. Niezależnie od tego, czy wzorzyste, w paski czy w jodełkę - w Hirmer DUŻE ROZMIARY znajdziesz odpowiedni pasek lub idealne szelki.

NOWY TREND: PASEK I SZELKI

Pasek, jako użyteczny element odzieży można łatwo łączyć ze zwykłymi jeansami. Wystarczy kilka ruchów i można szybko i celowo stylizację uatrakcyjnić oraz dodać jej więcej rozmachu. Wystarczy to wypróbować i odkryć samemu najnowsze trendy, jeśli chodzi o paski i szelki. Znane marki, takie jak Aigner, camel active, Polo Ralph Lauren, Tommy Hilfiger lub Schuchard & Friese oferują paski w długich i dużych rozmiarach.

Przekonaj się o dużym asortymencie sklepu internetowego Hirmer DUŻE ROZMIARY. Kupuj ubrania wygodnie z domu lub będąc w podróży. Najnowsze trendy, aktualne kolekcje i klasyki dostępne są w Hirmer DUŻE ROZMIARY.