x
x

Was ist TALL FASHION

Trendige Labels, die coole Looks für große Männer präsentieren. Mode, die perfekt auf Männer ab einer Größe von 1,90 m abgestimmt ist. In schlanken oder Tall-Größen, von Größe 110 bis 130, von LT bis 3XT.

NASZE TOPOWE MARKI

W ROZMIARACH TALL

Nihad Djedovic

Z FC BAYERN BASKETBALL

Już w wieku 16 lat Nihad zadebiutował w zawodowej lidze koszykówki dla Bosna Sarajevo. Potem grał w lidze hiszpańskiej, w Rzymie i Stambule. W roku 2014 Nihad przeniósł się z Berlina do Bayernu. Jeżeli nadal będzie mu tak znakomicie szło, w tym sezonie zdobędzie tytuł najlepszego strzelca w historii FCBB. Trzymamy kciuki.

NOWOŚCI W ROZMIARACH TALL

Tall Fashion GIF

Tall Fashion

Nigdy więcej za krótkie

W temacie „znalezienia właściwych ubrań” wysocy mężczyźni nie mają łatwo. Nasza oferta obejmuje wiele popularnych marek oferujących modę dla wysokich mężczyzn. Aktualna moda to jedno, ale co pasuje tak naprawdę bardzo wysokim panom?

Tall Fashion GIF

TUTAJ KILKA PORAD MODOWYCH

Duże wzory i podłużne paski optycznie wydłużają ciało, dlatego lepiej zdecydować się na paski poprzeczne oraz akcesoria, które optycznie przerywają długość ciała. Kolejnym skutecznym trikiem są kontrasty, spodnie i koszulka najlepiej w dwóch różnych kolorach. Chętnie można także podwinąć rękawy bluzki i nogawki spodni. Ramiona i nogi będą się dzięki temu wydawać krótsze, a idealnie do tego pasować będą modne skarpetki. Z garniturem zestawić można ekstrawagancki krawat, w żadnym wypadku za wąski, ale za to o odpowiedniej długości i do tego prosto skrojone spodnie.

Ale: tak jak to zawsze jest z poradami stylizacyjnymi. Po prostu eksperymentuj ze stylem, moda powinna w pierwszej linii sprawiać radość.

KUP

STYLIZACJĘ