WITAJ W
HIRMER
DUŻE ROZMIARY


WITAJ W
HIRMER
DUŻE ROZMIARY


Nosisz odzież w rozmiarach big lub tall? Preferujesz styl sportowy, elegancki czy raczej klasyczny? W HIRMER DUŻE ROZMIARY znajdziesz wszystko, co noszą mężczyźni dbający o modny, stylowy wygląd, a przede wszystkim o jakość.

Jako czołowy oferent odzieży męskiej w rozmiarach big i tall oferujemy w naszym sklepie internetowym – a także w naszych sklepach stacjonarnych – imponujący asortyment rozmiarów od XXL do 8XL, a także od LT do 4XT.

Równie istotny co fason, funkcjonalność, jakość i profesjonalna obsługa, jest duży wybór modnych marek i modeli międzynarodowych projektantów. BOSS, Polo Ralph Lauren, Paul & Shark, Tommy Hilfiger, JOOP!, Belstaff, Hackett, Replay czy Windsor – aby wymienić tylko kilka z nich.

HIRMER DUŻE ROZMIARY jest spółką grupy Hirmer z centralą w Monachium. Ten obszar działalności firmy rozwijał się już w latach 80. w monachijskiej siedzibie głównej, stając się „największym niemieckim działem odzieży męskiej w dużych rozmiarach”. Tymczasem, po otwarciu 15 sklepów stacjonarnych, przedsiębiorstwo uznawane jest za lidera rynku w całym obszarze niemieckojęzycznym.

Sklep internetowy, uruchomiony w 2008 roku, jest dziś dostępny w czterech językach, a dostawy realizowane są na całym świecie.

Ciesz się niepowtarzalnym doświadczeniem zakupowym – przejrzystym, przyjaznym dla klienta, a przede wszystkim bezpiecznym. Zainspiruj się online lub odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych – zachwycą Cię najnowsze trendy i niezliczone możliwości kombinacji. Zaufaj naszym kompetencjom w kwestii mody i fasonu.

Serdecznie zapraszamy!


HIRMER DUŻE ROZMIARY – HIRMER BIG & TALL


MONACHIUM – BERLIN – FRANKFURT – HAMBURG – BREMA – HANNOVER – MOGUNCJA – MANNHEIM – MÜNSTER – LIPSK – DREZNO – KOLONIA – NORYMBERGA – STUTTGART – WIEDEŃ

hirmer-duze-rozmiary.pl