ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ DO NEWSLETTERA W HIRMER DUŻE ROZMIARY I ZAPEWNIJ SOBIE VOUCHER ZAKUPOWY O WARTOŚCI 40 zł*
ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ DO NEWSLETTERA W HIRMER DUŻE ROZMIARY
Wyłącznie dla naszych subskrybentów:
  • Voucher powitalny 40 zł*
  • Bądź zawsze na bieżąco z nowościami, rabatami i innymi akcjami promocyjnymi
Zarejestruj się teraz za darmo:

Anulowanie:

Nie chcesz już otrzymywać informacji o aktualnych nowościach i promocjach? Możesz wypisać się poprzez link znajdujący się na końcu każdego newslettera lub wysłać wiadomość mailową na adres [email protected].
*Bon zakupowy można zrealizować jedynie online na stronie www.hirmer.pl. Minimalna wartość zakupu bez kosztów wysyłki wynosi 200 zł. Ważność kuponu wynosi 4 tygodnie i jest ważny raz na osobę.

1 Spółki Grupy Hirmer: Eckerle GmbH & Co. KG - Kaufingerstr. 28, 80331 Monachium, Hirmer Grosse Groessen GmbH & Co. KG - Kaufingerstr. 28, 80331 Monachium, Hirmer Grosse Groessen Online GmbH - Kaufingerstr. 28, 80331 Monachium, Hirmer Grosse Groessen Austria GmbH & Co. KG - Mariahilfer Straße 1a / Rahlgasse, 1060 Wiedeń, Hirmer GmbH & Co. KG – Kaufingerstr. 28, 80331 Monachium, Travel Charme Hotel GmbH & Co. KG, Wittestr. 30 L, 13509 Berlin.

2 Wykorzystujemy następujące dane: dane, które podałeś w odniesieniu do swojej osoby; dane dotyczące zakupów w Grupie Hirmer w sklepach stacjonarnych lub przez Internet (data, miejscowość, przedmiot, wartość), dane dotyczące czasu, rodzaju i zakresu wykorzystania bonów upominkowych oraz udziału w promocjach, jak np. loteriach, imprezach, dane dotyczące czasu i charakteru Twojej reakcji na wysyłaną do Ciebie reklamę (wykorzystanie informacji zawartych w newsletterze, kliknięć na linki, odwoływanie zamówień), jak również dane dotyczące Twoich odwiedzin w sklepach internetowych Grupy Hirmer (czas, strony, urządzenia, przeglądarki, z których i przez które nas odwiedziłeś, odwiedzane strony, korzystanie z linków, przycisków i innych aktywnych elementów oraz śledzone oferty, a także niedokończone zakupy). Online na stronach internetowych gromadzimy te dane również za pomocą plików cookie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności pod adresem www.hirmer-grosse-groessen.de/pl/ochrona-danych/.