COOL & CASUAL

Świeże stylizacje w sportowym stylu i o wygodnym dopasowaniu sprawiają, że styl Cool & Casual jest ulubionym stylem dla tych, którzy lubią ubierać się sportowo i elegancko.

Odkryj teraz

ATHLEISURE

Nazwa mówi wszystko: aktualny trend athleisure składa się z odzieży sportowej i rekreacyjnej, punktując nowymi dynamicznymi casualowymi stylizacjami.

Odkryj teraz

Postaw na wzór

Wzory paisley, kraty, paski i wiele innych indywidualnych wzorów to pozycje obowiązkowe na ten sezon. Warto umiejętnie podkreślić własny styl i postawić na wzory.

Odkryj teraz

AMERICAN SPORTSWEAR

Swobodna elegancja w stylu college, sportowe stylizacje w intensywnych kolorach i oczywiście koszulki polo – American Sportswear to ulubiony styl dla wszystkich, którzy lubią ubierać się elegancko, a jednocześnie luźno i tworzyć nieskomplikowane stylizacje.

Odkryj teraz

SMART BUSINESS

Kiedyś styl smart business oznaczał, że krawat należy zostawić w domu, a może nawet spodnie od garnituru zastąpić gatunkowymi jeansami. Dziś swobodna elegancja biznesowa to nowoczesne marynarki z przewiewnych, lekkich mieszanek wełny z lnem albo luźne blezery dzianinowe.

Odkryj teraz

Kurtki przejściowe

Modne, praktyczne, a jednocześnie bardzo atrakcyjne: kurtki przejściowe są idealnym rozwiązaniem na wiosnę i jesień, kiedy temperatura się jeszcze waha. Klasyczne i swobodne modele ze sportowymi akcentami to pozycje obowiązkowe na ten sezon.

Odkryj teraz

MIEJSKI STYL BRYTYJSKI

Brytyjska moda i tweed to klasyka mody męskiej – a także aktualny trend: miękkie materiały w zestawieniu z jeansami i spodniami sztruksowymi. Odkryj nową kolekcję, która na nowo definiuje brytyjski styl – nowocześnie i swobodnie.

Odkryj teraz

FULL DENIM

Denim to materiał, który towarzyszy nam przez całe życie. Klasycznych, a zarazem casualowych koszul jeansowych, swobodnych kurtek jeansowych i oczywiście samych jeansów nie może zabraknąć w żadnej szafie.

Odkryj teraz

Inspiracje w dużych rozmiarach