O nas

Co sprawia, że Hirmer DUŻE ROZMIARY jest tak wyjątkowy?

Hirmer DUŻE ROZMIARY to wiodący niemiecki sprzedawca modnej odzieży męskiej w dużych rozmiarach i będący częścią grupy firm HIRMER. Tutaj mężczyźni większego formatu znajdą szeroki wybór odzieży na każdą okazję. Szczególnie ta grupa docelowa przywiązuje dużą wagę do fachowej, rzetelnej porady owocującej udanymi zakupami. Specjalizacja, serwis i szeroka gama wysokiej jakości markowych produktów zapewniają oczekiwaną satysfakcję klienta.


Hirmer DUŻE ROZMIARY jest dostępny w 15 lokalizacjach: Monachium, Berlin, Frankfurt, Hamburg, Bremen, Hanower, Lipsk, Drezno, Kolonia, Mannheim, Münster, Norymberga, Stuttgart, Wiedeń. W każdej z tych lokalizacji najważniejszym aktywem są nasi pracownicy. Dlatego oferujemy wiele dodatkowych świadczeń gwarantujących przyjemne środowisko pracy w naszej firmie. Dzięki elastycznym godzinom pracy, zniżkom dla pracowników i szkoleniom wewnętrznym możemy zaoferować atrakcyjne profity.

Nasze oddziały

Filialen Karte Hamburg Bremen Berlin Hannover Münster Leipzig Dresden Köln Frankfurt Mannheim Nürnberg Karlsruhe Stuttgart München Wien
Über Uns 1 Über Uns 2
Frank Troch
"W Hirmer pracownicy stoją w znacznym stopniu za sukcesem firmy.”
Frank Troch,
dyrektor zarządzający Hirmer DUŻE ROZMIARY
Berlin

Hirmer DUŻE ROZMIARY Prawdziwi mężczyźni okazują wielkość

Praca w Hirmer Duże Rozmiary

Twoja przyszłość z nami!

Hirmer DUŻE ROZMIARY to odnosząca sukcesy firma dla mężczyzn dużego formatu, korzystająca z rozwiązań multichannel. Aby służyć naszym klientom jak najlepiej, stale poszukujemy nowych pracowników, którzy przekonują nas i naszych klientów inicjatywą własną, motywacją, pewnością siebie, umiejętnością pracy w zespole i zaangażowaniem. Bez względu na to, czy pracujesz w dziale sprzedaży, marketingu wizualnym, online marketingu czy w innych obszarach Hirmer DUŻE ROZMIARY, tutaj znajdziesz różnorodność, dynamikę, ekscytujące zadania, obowiązki i wyzwania.


Jeśli lubisz pracować z ludźmi tak samo jak my, to trafiłeś we właściwe miejsce. Jeżeli dodatkowo kochasz modę i żyjesz najnowszymi trendami – w pracy i prywatnie – to cieszymy się, jeżeli możemy Cię poznać.

Petra Weilemann
„Kiedy charakter trafia w sedno powstają najlepsze pomysły. W Hirmer DUŻE ROZMIARY każdy pracownik może się rozwijać. Ten, kto chętnie bierze na siebie odpowiedzialność, może stawiać sobie ciągle nowe wyzwania i podążać nowymi ścieżkami”
Petra Weilemann,
Specjalistka ds. personalnych Hirmer DUŻE ROZMIARY
Arbeiten 3

Kształcenie

Właśnie ty masz to, czego szukamy!

Młody, dynamiczny i ciekawy mody? Jeżeli te cechy opisują Ciebie, zacznij się u nas kształcić, jako sprzedawca/ sprzedawczyni w handlu detalicznym – w zawodzie, który nigdy nie wyjdzie z mody.


Hirmer DUŻE ROZMIARY to właściwy adres, jeżeli chodzi o edukację, ponieważ koncentrujemy się na modzie, stylu życia, różnorodności, a radość z kształcenia jest u nas na pierwszym planie. Podczas całego okresu kształcenia zmotywowani i doświadczeni instruktorzy będą Cię wspierać. Oferujemy doskonały start w twoją zawodową przyszłość i kładziemy fundamenty pod twoją przyszłą karierę zawodową w firmie.

Petra Weilemann
„Naprawdę dobrze wykształconych pracowników nie znajduje się gdziekolwiek – można ich znaleźć u nas!”
Petra Weilemann,
Specjalistka ds. personalnych Hirmer DUŻE ROZMIARY

Rozwój zawodowy pracowników

Coaching i dalsze szkolenie

Promocja i rozwój naszych pracowników są istotnym elementem naszej filozofii. Oferujemy potencjalnym przyszłym menedżerom możliwość uczestniczenia w atrakcyjnych szkoleniach. Zadaniem każdego menedżera oddziału jest ścisłe towarzyszenie pracownikom i promowanie rozwoju osobistego. Ponadto oferujemy kursy kształcenia ustawicznego i szkolenia dotyczące tematów zawodowych i osobistych (na przykład rozwój osobisty, szkolenia produktowe i rozwój zespołu). Kiedy rozważamy, który krok jest przydatny, planujemy je wspólnie z naszą młodą kadrą.

Weiterbildung 1 Weiterbildung 2
Cornelia Neugebauer
"„...Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski.” (Benjamin Franklin) (Benjamin Franklin)
Cornelia Neugebauer,
Kierowniczka sklepu Hirmer DUŻE ROZMIARY w Mannheim

Wolne posady

Tutaj znajdziesz wszystkie oferty pracy Grupy HIRMER za pośrednictwem naszego partnera Hidden Professionals

Tutaj znajdziesz wszystkie oferty pracy Grupy HIRMER: od stanowisk praktycznej nauki zawodu do stanowisk kierowniczych. Zawsze szukamy zmotywowanych i utalentowanych pracowników, którzy szukają pracy w firmie rodzinnej. Jeżeli obecnie nie ma dla ciebie odpowiedniej pozycji, chętnie przyjmiemy Twoje podanie o pracę z własnej inicjatywy. Lub możesz zostać powiadomiony przez pośredników pracy, gdy tylko pojawią się nowe oferty pracy odpowiadające twoim kryteriom wyszukiwania.

Aplikuj teraz