Filtruj
+
-
Wyników: 10
Sortuj według
  • Cena (rosnąco)
  • Cena (malejąco)
  • Najnowsze produkty
  • Produkty na wyprzedaży

Modne blezery

Blezery w dużych rozmiarach

Dowiedz się więcej

Blezer męski w dużych rozmiarach

Blezer jest nie tylko klasyczny i ponadczasowy - jest także uniwersalny i pozwala się idealnie zestawiać z innymi częściami stylizacji. Szukasz eleganckiego towarszysza na formalne okazje, ekscytujące imprezy czy swobodne spotkania? W takim razie męski blezer to znakomity wybór. Warto wiedzieć, że pochodzenie takiej kurtki związane jest mundurem marynarki wojennej, dlatego też jest ona tradycyjnie w kolorze granatowym. W międzyczasie można znaleźć marynarki męskie w wielu kolorach oraz kombinacjach kolorystycznych. Pomimo lekko fantazyjnym elementom, blezer jest stworzony na uroczyste okazje, połączone ze sportowym szykiem. Efekt: mężczyźni, którzy wyglądają światowo, elegancko i jednocześnie tradycyjnie.

Marynarki męskie duże rozmiary - co do nich pasuje?

Każdy, kto wybierze dla siebie marynarkę, powieniem również zwrócić uwagę na to, jakie spodnie do niej dobierze. Tutaj należy pamiętać o ważnej zasadzie: spodnie nigdy nie powinny mieć tego samego koloru co marynarka. Dlaczego? Ponieważ wtedy mielibyśmy do czynienia z marynarkami garniturowymi. Jednak blezer jest zawsze noszony do spodni w innym kolorze. Tutaj także przy swobodnych okazjach można założyć jeansy. Ale jeżeli szukasz stroju na ważne uroczystości, jak ślub, powinieneś zdecydować się na smoking lub garnitur.

Męskie marynarki i ich pielęgnacja

Znalazłeś dla siebie blezer w odpowiednim rozmiarze i kolorze? Więc na pewno chcesz zostać razem na dłużej. Nieważne czy czarny, niebieski, czy szary - marynarka męska powinna być regularnie wietrzona i szczotkowana. Można je także odświeżyć za pomocą żelaska parowego. Absolutnie nie wolno prać tych szlachetnych marynarek w pralce. Aby elegancka marynarka, nawet po wielu dniach wiszenia w szafie, nadal wyglądała prefekcyjnie musi mieć wystarczająco dużo miejsca. Odpowiednie przechwywanie blezerów w garderobie zapobiega powstawaniu zagnieceń. Jeżeli masz dobre intencje względem swojej męskiej marynarki i chcesz utrzymać ją w czystości, powinienieś pamiętać, że zbyt częste czyszczenie chemiczne nie jest wskazane.

Marynarki męskie xxxl w Hirmer DUŻE ROZMIARY

Szukasz klasycznego blezera do stylizacji biznesowej? Czarna, niebieska, szara czy brązowa? W takim razie zapoznaj się z kolekcją dostępną w naszym sklepie internetowym Hirmer DUŻE ROZMIARY. Oferujemy szeroki wybór eleganckich męskich marynarek. Odpowiednie must-haves, takie jak stylowy płaszcz lub modne spodnie doskonale uzupełniają Twój przyszły strój.