Filtruj
+
-
Wyników: 66
Sortuj według
  • Cena (rosnąco)
  • Cena (malejąco)
  • Najnowsze produkty
  • Produkty na wyprzedaży

AKTYWNIE ODDYCHAJĄCA ODZIEŻ JOGGINGOWA

Jogging w dużych rozmiarach

Dowiedz się więcej

JOGGING: WYZWANIEM JEST ODZIEŻ W DUŻYCH ROZMIARACH

Bieganie - to sportowe doświadczenie pozwala Ci pozostać w formie, ale również Cię wzbogaca. Każdy, kto lubi sport, znajdzie podczas biegania to, czego potrzebuje dla ciała i duszy. Wreszcie można się całkowicie wyłączyć. Podczas biegania można skoncentrować się całkowicie na sobie. Nie tylko Twoja wytrzymałość i kondycja jest wyzwaniem. Odzież może także przysparzać wiele problemów. Kto nie ma odpowiedniego sprzętu szybko odczuje to na własnej skórze.

BIEGAJ ZE STYLEM

W ostatnich latach jogging zyskał popularność i stał się jednym z ulubionych sportów. Ale nie tylko to się zmieniło, strój do joggingu z biegiem czasu także zmienił swoją formę. Specjalny strój funkcjonalny zwiększa komfort w czasie ćwiczeń i dlatego nie należy o nim zapominać. Oddychające tkaniny pozwalają na wygodne ćwiczenia, a także zapewniają komfortowe uczucie podczas ich noszenia. Człowiek świadomy mody może teraz pokazać tyle samo stylu w sporcie, co w codziennym stroju biznesowym. Ważne są jednak wysokiej jakości ubrania oraz ich dobre dopasowanie. Nie ma nic bardziej niewygodnego niż uwierający strój do biegania.

ODZIEŻ Z MIKROFIBRY W DUŻYCH ROZMIARACH

Nierzadkim problemem jest pytanie:, „Co mam na siebie założyć?" Często nie jest łatwo oszacować temperatury na zewnątrz i odpowiednio ubierać się do joggingu. Zdarza się także, że biegacze zakładają na siebie zbyt dużo warstw odzieży i są ubrani za ciepło.

Zalecamy noszenie odzieży z mikrofibry, aby zapewnić odpowiednie odprowadzanie wilgoci. Ten szczególny rodzaj materiału pozwala na pełną wentylację ciała i utrzymuje skórę w stanie suchym. Pozwala zapobiec nadmiernemu poceniu się ciała, a z drugiej strony zmniejsza ryzyko wystąpienia przeziębienia podczas biegania w niskich temperaturach.

Kto nie chce obciążyć dodatkowo swojego układu krążeniowego powinien zwrócić uwagę na te kilka wskazówek: dodaj po prostu 10 stopni do rzeczywistej temperatury i ubierz się zgodnie z wyliczoną temperaturą. Ponieważ szczególnie podczas joggingu ciało szybko zaczyna się znacznie pocić. Uprawianie sportu - dzięki ofercie DUŻYCH ROZMIARÓW marki Hirmer, nie jest już problemem. Oferujemy szeroki wybór odzieży sportowej. Kurtki sportowe, spodnie dresowe, codzienne ubrania, koszule sportowe lub modele z mikrofibry - w Internecie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do uprawiania sportu z klasą i komfortowo.