x
x

Polo Ralph Lauren

Sławna marka modowa Polo Ralph Lauren wystartowała przed 50 laty z kolekcją krawatów. Dzisiaj Ralph Lauren należy do jednego z najbardziej znanych imperiów modowych na świecie. Ta marka zawsze była synonimem wysokiej jakości produktów, które wyróżniają się stylem i elegancją. Wyjątkowy styl życia daje niepowtarzalne poczucie pełni życia. Każdy, kto nosi ubrania marki Polo Ralph Lauren, emanuje nie tylko nowoczesnym stylem życia dużego miasta, ale także żądzą przygód.

Zobacz wszystkie produkty Polo Ralph Lauren

Ralph Lauren w dużych rozmiarach

Dowiedz się więcej

MODA POLO RALPH LAUREN W DUŻYCH ROZMIARACH DLA MĘŻCZYZN OBYTYCH W ŚWIECIE

Kolekcje amerykańskiego projektanta mody Ralpha Lauren’a stały się integralną częścią wysokiej jakości kolekcji mody męskiej. Jego styl charakteryzuje nonszalancka ponadczasowość. W stylizacjach XXL od Polo Ralph Lauren każdy mężczyzna jest dobrze ubrany. Modne i autentyczne kolekcje tej kultowej marki zachwycają designem, dopasowaniem i wysokim komfortem noszenia. Ta moda w rozmiarach XXL schlebia każdej figurze i nadaje noszącemu te ubrania w dużych rozmiarach swobodnego i dystyngowanego stylu.

HISTORIA SUKCESU „CHANEL MODY MĘSKIEJ” ROZPOCZĘŁA SIĘ W ROKU 1968

„Za każdym razem, kiedy projektuję ubrania, robię film i piszę historię”. Tymi słowami Ralph Lauren opisuje proces tworzenia jego kolekcji modowych. Minęło 50 lat od pełnego sukcesu marki, przełomu pod względem indywidualności, stylu życia oraz zupełnie osobistego, sportowo-eleganckiego stylu, który doceniają mężczyźni z całego świata. Tak zwany angielski "Preppy Look" – mieszanka stylu brytyjskich, elitarnych uniwersytetów i amerykańskiej odzieży sportowej, jest ściśle związany z marką Polo Ralph Lauren. Styl, który często występuje w kolekcji Big & Tall i ubiera bardzo korzystnie mężczyznę „z formatem”. Ralph Lauren czerpie inspiracje z normalnego życia i znajduje to odzwierciedlenie w jego kolekcjach. Obserwuje rodziny w kraju, marynarzy na wybrzeżu Maine, studentów noszących wytarte trampki: miejsca, ludzi, wrażenia, rozmowy, naturę. Wszystkie te doznania przetwarza się w swój „film o modzie”, co sprawia, że wielu wymagających klientów na całym świecie jest obdarowanych wieloma modowymi atrakcjami.

KOLEKCJA BIG & TALL: KURTKI, SPODNIE, KOSZULE SPORTOWE, AKCESORIA & WIĘCEJ – ODKRYJ MODĘ POLO RALPH LAUREN W DUŻYCH ROZMIARACH

Z modą w dużych rozmiarach od Polo Ralph Lauren będziesz udowadniać od stóp do głów styl na najwyższym poziomie. Począwszy od ocieplanej czapki dzianinowej, przez sportowe swetry, modne koszulki polo (w XXL, 3XL lub 4XL), wygodnie leżące męskie spodnie w dużych rozmiarach, aż po eleganckie płaszcze w angielskim stylu: moda XXL marki Polo Ralph Lauren spełni Twoje wysokie wymagania, jeżeli mowa o designie i jakości produktów.

KOSZULKA POLO OD RALPHA LAUREN’A: HISTORIA SUKCESU

Prawie żaden inny element ubioru nie jest tak blisko związany z marką jak koszulka polo z etykietką Ralph Lauren. „Matka wszystkich koszulek polo”, „La chemise Lacoste” została zaprojektowana przez znanego francuskiego tenisistę René Lacoste. W swojej oryginalnej wersji była normalną koszulką sportową. W latach 70-tych Ralph Lauren kontynuował pracę nad koszulką polo. Ta ulubiona koszulka z naszywką przedstawiająca gracza polo należy także dziś do najbardziej udanych kreacji tego renomowanego projektanta. Oczywiście w asortymencie Hirmer DUŻE ROZMIARY znaleźć można szeroki wybór koszulek polo z krótkim oraz długim rękawem w dużych rozmiarach. Moda męska tej znanej marki jest ponadczasowa, stylowa i atrakcyjna dla mężczyzn każdej generacji i zachwyca także w dużych rozmiarach. Przekonaj się sam i odkryj już teraz kolekcje kurtek, spodni, bluz, piżam, koszulek polo, bielizny oraz szykownych akcesoriów w dużych rozmiarach od Polo Ralph Lauren.

Polo Ralph Lauren ma niepowtarzalny styl nie tylko w kwestii swoich kolekcji, ale także w przypadku tabeli rozmiarów przywiązuje dużą wagę do indywidualizmu. Tak, więc, duże rozmiary XXL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL określane są, jako 2XB, 3XB, 4XB, 5XB, 6XB. Szczególną uwagę poświęca się także rozmiarom ekstra długim. Otrzymasz długie rozmiary dla mężczyzn od 1,90 m wzrostu w rozmiarach od LT, 2XT, 3XT do 4XT.