PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI OKAZUJĄ WIELKOŚĆ

W nowym spocie telewizyjnym Hirmer DUŻE ROZMIARY prawdziwy mężczyzna XXL radzi sobie z najbardziej absurdalnymi sytuacjami – raz jako superbohater, innym razem autoironicznie. A ubranie zawsze dobrze leży!

Nowy spot jest hołdem dla wszystkich klientów Hirmer DUŻE ROZMIARY i prawdziwych facetów tego świata! Prawdziwi mężczyźni pozostają wierni sobie w każdej sytuacji życiowej, są suwerenni i pewni siebie. Spot pokazuje, że nawet mężczyzna, którego sylwetka nie przypomina modela, może mieć wymagania związane z modą i znaleźć wysokiej jakości ubrania w odpowiednim kroju.

Spot zrealizowało monachijskie studio produkcji filmowej Velvet Mediendesign W drodze dużego, międzynarodowego castingu do głównej roli został wybrany serbski aktor teatralny i telewizyjny Marco Gvero – idealny symbol nowoczesnego i pewnego siebie dużego mężczyzny. Zdjęcia do filmu kręcone były w Belgradzie, mieście optymizmu i energii, która da się wyczuć w spocie.Specjalnie skomponowana piosenka „I Made a man of me” została wyprodukowana przez Henana X / Verlag Bosworth Creative, skomponowana i nagrana przez Olivera Schmitta, Petera Müssiga, Krisza Kreuzera razem z wokalistą Gordonem Domnickiem.

Spot będzie emitowany od kwietnia 2019 roku na RTL, VOX, ntv, Sky Go i Youtube.